TV-Novini.com

График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на БНТ за месец март

График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на БНТ за месец март

График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на БНТ за месец март 2018-та година.

ОБЕКТ
SFN
ПРОФИЛАКТИКА /от-до/
Дата месец III
Костенец - община София 09.00 - 17.00 1
Баните Смолян 09.00 - 17.00 1
Сеново Русе 09.00 - 17.00 1
Тополовград Кърджали 09.00 - 17.00 1
Долна баня София 09.00 - 17.00 2
Михалково Смолян 09.00 - 17.00 2
Харманли Кърджали 09.00 - 17.00 2
Провадия - Рояк Варна 09.00 - 17.00 2
Ихтиман София 09.00 - 17.00 6
Полски Тръмбеш Русе 09.00 - 17.00 6
Калофер Пловдив 09.00 - 17.00 6
Ковачевци София 09.00 - 17.00 7
Панагюрище Пловдив 09.00 - 17.00 7
Бяла, Рс Русе 09.00 - 17.00 7
Димитровград Кърджали 09.00 - 17.00 7
Годеч София 09.00 - 17.00 8
Ставерци, Виваком Плевен 09.00 - 17.00 8
Ляска Смолян 09.00 - 17.00 8
Ценово Русе 09.00 - 17.00 8
Професор Иширково Шумен 09.00 - 17.00 8
Видин-община Видин 09.00 - 17.00 8
Бов гарата София 09.00 - 17.00 9
Тервел Варна 09.00 - 17.00 9
Видин РРС Видин 09.00 - 17.00 9
Белово Пловдив 09.00 - 17.00 9
Хасково Кърджали 09.00 - 17.00 9
Русе Русе 09.00 - 17.00 9
Капитан Димитриево Смолян 09.00 - 17.00 12
Бобошево София 09.00 - 17.00 12
Кресна 1 Благоевград 09.00 - 17.00 13
Бургас РРС Бургас 09.00 - 17.00 13
Шабла Варна 09.00 - 17.00 13
Нареченски бани Смолян 09.00 - 17.00 14
Боженица Плевен 09.00 - 17.00 14
Белоградчик Видин 09.00 - 17.00 14
Константиново Варна 09.00 - 17.00 14
Еделвайс Бургас 09.00 - 17.00 14
Медовец Варна 09.00 - 17.00 14
Кресна 2 Благоевград 09.00 - 17.00 14
Добрич Варна 09.00 - 17.00 15
Сандански Благоевград 09.00 - 17.00 15
Бозвелийско Варна 09.00 - 17.00 15
Бели брези Смолян 09.00 - 17.00 15
Ломци Шумен 09.00 - 17.00 16
Добрич 1 Варна 09.00 - 17.00 16
Новачене, Ябл Плевен 09.00 - 17.00 16
Стоманци/Старово/ Смолян 09.00 - 17.00 16
Антоново Русе 09.00 - 17.00 19
Монтана Видин 09.00 - 17.00 19
Долно Осеново Благоевград 09.00 - 17.00 19
Добринище Благоевград 09.00 - 17.00 20
Брацигово Смолян 09.00 - 17.00 20
Горно Новково Шумен 09.00 - 17.00 20
Алфатар Шумен 09.00 - 17.00 20
Витоша КРТЦ София 09.00 - 17.00 20
Български извор Плевен 09.00 - 17.00 22
Светица Благоевград 09.00 - 17.00 22
Разград РРС Шумен 09.00 - 17.00 22
Ямбол Стара Загора 09.00 - 17.00 22
Искра, колокация Смолян 09.00 - 17.00 22
Бръшляница Плевен 09.00 - 17.00 23
Тетевен 2 Плевен 09.00 - 17.00 23
Бойка Благоевград 09.00 - 17.00 23
Калугерово, Пд Пловдив 09.00 - 17.00 23
Ивански Шумен 09.00 - 17.00 23
Новачене, Пл Плевен 09.00 - 17.00 26
Хаджи Димитрово Русе 09.00 - 17.00 26
Садина Русе 09.00 - 17.00 26
Брежани Благоевград 09.00 - 17.00 27
Устрем Кърджали 09.00 - 17.00 27
Перник Е София 09.00 - 17.00 27
Байкал Плевен 09.00 - 17.00 28
Бутово Русе 09.00 - 17.00 28
Пазарджик Пловдив 09.00 - 17.00 28
Илинденци Благоевград 09.00 - 17.00 28
Дервишка могила Кърджали 09.00 - 17.00 28
Сомовит Плевен 09.00 - 17.00 29
Главник Смолян 09.00 - 17.00 29
Мелник Благоевград 09.00 - 17.00 29
Опака Русе 09.00 - 17.00 29
Давидково Смолян 09.00 - 17.00 30
Дупница Благоевград 09.00 - 17.00 30
Кацелово Русе 09.00 - 17.00 30
Стара Загора Стара Загора 09.00 - 17.00 30

Коментари





Вашата реклама